Audi TT Periyodik Bakım

Audi TT Periyodik Bakım

Audi TT Periyodik Bakım

Audi marka araçlar yüksek performansa sahiptir. Bu araçlar bir süre kullanıldıktan sonra bakımları yaptırılmazsa birtakım sorunlar ortaya çıkabilir. Eskiyen parçalar yüzünden araçta performans kaybı olabilir. Aracın periyodik bakımları aksatılmayarak hem güvenli hem de iyi sürüş deneyimlerine sahip olunur. Audi TT model araç, ortalama olarak 10 bin ve 15 bin kilometre arasında periyodik bakıma sokulmalıdır. Böylelikle araçtan her daim iyi bir verim alınabilir. Audi TT bakımları sırasında verilen hizmetler şunlardır:

·         Motor bakımı ve yağının değişimi

·         Fren bakımı ve balata değişimi

·         Süspansiyon kontrolü

·         Akü kontrolü ve değişimi

·         Elektrikli parçaların kontrolü

·         Lastik kontrolü

·         Rot balans ayarı

·         Fitre kontrolü ve değişimi

·         Debriyaj kontrolü

·         Şanzıman kontrolü

Audi TT model araçlarda bunlar gibi birçok bakım işlemi uygulanmaktadır.

Audi TT Periyodik Bakım Hizmeti Olarak Yapılan İşlemler

Audi TT model araçlar periyodik bakımlar sırasında birçok farklı açıdan kontrol edilir. Öncelikle motor bakımları oldukça önemlidir. Karmaşık bir yapısı olan motorlar, bakım işlemleri sırasına özenle incelenir ve eskiyen parçalar değiştirilir. Motor yağları da gerek duyulursa değiştirilir. Frenler güvenlik açısından oldukça önemli sistemlerdir ve düzgün çalışmaları için bakımları dikkatlice yapılır. Süspansiyonlar da bakım sırasında kontrol edilir. Aracın aküsü bitmiş durumda ise yeni akü takılır. Elektrik sistemleri kontrol edilir ve arızalı parça tespit edilirse onarılır. Lastikler uzun süre kullanımda zarar görebilir. Bakımlar sırasında kontrol edilir ve aynı zamanda rot balans ayarı yapılarak araç dengesi sağlanır. Filtreler kontrol edilen önemli parçalar arasında yer alır. Yağ, polen, yakıt ve hava filtreleri kontrol edilerek eskiyen filtreler değiştirilir. Debriyaj ve şanzıman kontrollerinden sonra ise yenileme ihtiyacına göre işlem yapılır. Audi TT periyodik bakım hizmeti bu işlemler yapılarak verilir.

Firmamızdan Audi TT Periyodik Bakım Hizmeti

Audi TT modelindeki araçlarınıza gereken bakım, firmamız tarafından verilir. Firmamız, periyodik bakım hizmetinde gerek işinde uzman çalışanlar ile gerekse kalitesi ile oldukça iyi işler yapmaktadır. Audi TT model aracınızın periyodik bakımları için firmamızdan her zaman kaliteli hizmet alabilirsiniz. Hemen fırsatlarımızdan yararlanmak için bize ulaşın.